Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Bayraktar Grup Holding Şirketlerinden BIG GROUP HEALTH TOURISM olarak en kaliteli Sağlık Turizmi hizmetini siz değerli konuklarımıza sunmayı görev edinmiş bulunmaktayız.
Bilgilendirmemize gelin “Sağlık Turizmi Nedir” sorusuna yanıt vererek başlayalım.
Sağlık Turizmi; sağlığın korunması, tedavi edilmesi ve geliştirilmesi amacıyla ikamet edilen ülkeden farklı bir ülkeye seyahat edilmesidir. Çok özel bir hizmet olup hizmetin devamlılığının ve kalitesinin sürdürülebilmesi için sıkı denetimlere tabi tutulmaktadır.
Bir hizmet vericinin Sağlık Turizmi hizmeti verebilmesi için bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu hizmeti vermek isteyen sağlık turizmi tesisi iki bakanlığın onayından geçmekle yükümlüdür. Bunlar, T.C Sağlık Bakanlığı ve T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’dır. Kültür Bakanlığı’ndan TÜRSAB belgesi almak ve Sağlık Bakanlığı’nın yetki belgesi sürecin olmazsa olmazlarındandır. Gelelim sizin için sunmakta olduğumuz hizmetlerimize;
Konuklarımız, ülkemize gelmeden önce tüm tedavi aşamaları hakkında bilgi sahibi olup kendileri ile ilgilenecek profesyonel sağlık ekibini tanıma imkânı buluyor.
Online görüşme ile doktorlarını tanıma ve onların hakkında bilgi sahibi olma fırsatını da elde edebilmektedirler.

Misafirlerimize ülkemizde bulundukları sürece kesintisiz ve memnuniyet garantili hizmetler sunmaktayız. İstanbul’a iner inmez belgeli tercümanlar tarafından karşılanıp program dâhilinde ya önce sağlık tesisine ya da konaklama tesisine yine tercüman eşliğinde ve rehberliğinde seyahat etme işlemi sağlanır. Tedavi süresince yedi gün yirmi dört saat telefon desteği verdiğimizi de belirtmek isteriz.
Verdiğimiz sağlık hizmetlerine gelecek olursak;

 

 1. Saç Ekimi
 2. Ağız ve Diş Sağlığı
 3. Tüm Estetik Hizmetleri
 4. Obezite Tedavisi
 5. Boy Uzatma
 6. Organ Nakli
 7. Onkoloji
 8. Tüp Bebek
 9. Nöroloji
 10. Üroloji
 11. Kalp ve Damar Hastalıkları
 12. Jinekoloji
 13. Genel Cerrahi
 14. Çocuk Cerrahisi

Tedavileri hizmetlerimizin başında gelmektedir. Ayrıca talepler doğrultusunda farklı sağlık hizmetleri verebileceğimizden de hiç şüpheniz olmasın.

Güzide ülkemizin nadide şehri İstanbul’a gelip de gezmemek olmaz diyerek sağlığına kavuşan veya sağlığını yenileyen misafirimizi şehir turlarına davet ederek unutulmaz hatıralar bırakmak istiyoruz zihinlerinde.
Yine misafirimizin isteğiyle tedavi sonrası evde bakım hizmeti de sağlık kuruluşumuz tarafından sağlanmaktadır.

 BIG GROUP HEALTH TOURISM olarak sizin ve sevdiklerinizin tüm sağlık imkânlarına kavuşması ve kavuştuğu bu imkânları koruması nezdinde en iyi hizmetleri alacağınızın taahhüdünü seve seve verebilmekteyiz.
Sağlınız bize emanet.

 

Biggroup Logo PNG
BEYAZ
Bayraktar Logo PNG
BEYAZ
Biggroup Logo PNG
KIRMIZI
Bayraktar Logo PNG
KIRMIZI
×